XII Niedziela zwykła, 20. 06. 2021 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

3. W poniedziałek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi  – Msza św. o godz. 1800.

4. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek młodzież  i dzieci kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 730. Mszy wieczorowej nie będzie. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Jarosław Brzeżawski z Siedlisk i Zuzanna Wojtuszek z Rzeszowa (zapowiedź pierwsza).

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Iwona Styrylska, Iwona Szajna, Elżbieta Wierzchowska, Regina Buż, Jadwiga Burak, Anna Moskwa i Maria Soboń..

10. Caritas diecezjalna organizuje wakacyjny wypoczynek dla dzieci  z ubogich rodzin. Można wesprzeć tę inicjatywę nabywając specjalną cegiełkę w cenie 5 zł. Znajdują się one na stoliku z gazetami.

11. Przypominam także, że z dniem dzisiejszym została odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu