IV Niedziela Adwentu, 24. 12. 2023 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu równocześnie Wigilię Bożego Narodzenia. Przeżyjmy ten dzień w wyjątkowy sposób otwierając swoje serca na Bożą Dziecinę, która do nas przychodzi. Niech wieczerza wigilijna będzie czasem dzielenia się miłością z naszymi bliskimi i radością z narodzenia naszego Zbawiciela.

Dzisiaj nie ma Mszy o godz. 1500.

2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św.: Pasterka o północy i następnie o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie.

3. Schola zaprasza parafian do wspólnego kolędowania 45 min. przed Pasterką oraz w drugi dzień świąt przed Mszą św. o 1030.

4. We wtorek drugi dzień Świąt — Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie.

5. W środę święto św. Jana Ewangelisty – imieniny obchodzi ks. Biskup ordynariusz Jan Wątroba. Polecajmy go w naszych modlitwach.

6. W czwartek święto Świętych Młodzianków.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Kręgu Rodzin.

8. Najbliższa niedziela to Uroczystość Świętej Rodziny.  Jest to również ostatni dzień kończącego się Roku Pańskiego 2023. Msze św. przed południem o 730 i 1030 i Msza św. na zakończenie Starego Roku o godz. 1500 połączona z adoracją i nabożeństwem. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

9. Dziękuję także za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Władysława Adamczyk, Małgorzata Warzybok, Andrzej Borowiec, Bożena Wilk, Anna Kąkol, Zofia Mac i Małgorzata Gugała.

10. Składka z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na inwestycje parafialne. Zebrano 4890 zł. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. 

11. Zachęcam do sięgnięcia po świąteczną prasę katolicką.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu