Niedziela Miłosierdzia, 7. 04. 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy 80 Tydzień Miłosierdzia. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Składam „Bóg zapłać” za ofiarę jałmużny wielkopostnej złożonej dzisiaj przed ołtarzem. Również dziękuję za wszelkie ofiary i produkty żywnościowe składane w Wielkim Poście, dzięki którym mogliśmy przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących parafian. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 700. W Lubeni suma odpustowa o godz. 1800.

3. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Po Mszy egzamin dla kandydatów do bierzmowania.

4. W czwartek nowenna do bł. Józefa Kowalskiego.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Biblijną, która rozpocznie XVI Tydzień Biblijny. Będzie ona połączona z Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego.

6. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

7. W przyszła niedzielę wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Siedliskach zapraszają do przyłączenia się do akcji Pola Nadziei – zbiórki pieniężnej na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Kwesta będzie przeprowadzona po Mszach św. dopołudniowych. Zebrane pieniądze przekazane będą do siedziby hospicjum a tam wykorzystane na leczenie i rehabilitację podopiecznych.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Michał Wyska, Genowefa Guzek, Ewa Szczęch, Anna Fornal, Maria Lib, Alicja Wałach i Ewa Porada.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu