III Niedziela Wielkiego Postu, 3. 03. 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Wszystkich serdecznie zapraszam do rozważania Męki Pańskiej.

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

4. W środę po Mszy św. i nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej. Na Mszę św. zapraszam dzieci pierwszokomunijne, które otrzymają poświęcone modlitewniki.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością odpustową ku czci Św. Józefa.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. To jedno z najważniejszych wydarzeń duchowych, które ma nas przygotować do obchodów Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Odpowiedzmy Bogu na zaproszenie jakie do nas kieruje. Jeśli chodzi o niedzielę to godziny Mszy św. pozostają bez zmian. Na każdej Mszy św. nauka rekolekcyjna. Po południu Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i Msza św. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji i rekolekcjonisty. O ofiarowanie cierpienia, o jak najliczniejszy udział w ćwiczeniach rekolekcyjnych. Rekolekcje będzie głosił ks. Mariusz Cymbała – kustosz sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku. 

9. W ostatnią niedzielę zebrano na pomoc dla misjonarzy 1180 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Danuta Borowiec, Katarzyna Witek, Jolanta Domino, Katarzyna Borowiec-Banyś, Małgorzata Rzeźnik, Maria Myrda i Natalia Szostek.


Do użytku wewnętrznego 

Close Menu