V Niedziela Wielkanocna 10. 05. 2020 r.

1. Zachęcam do oddawania czci Matce Bożej śpiewem litanii, czy to w kościele, czy w rodzinach. W tym trudnym czasie zawierzajmy Jej wstawiennictwu wszystkie nasze troski i intencje.

2. W liturgii Kościoła  w tym tygodniu będziemy obchodzić: w czwartek święto Św. Macieja Apostoła i w sobotę święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika.

3. W przyszłą niedzielę na sumie modlić się będziemy za dzieci z klasy IV przeżywające rocznicę I Komunii św.

4. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

5. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Krzysztof Marek Tłuczek z Siedlisk i Joanna Katarzyna Płonka z Rzeszowa (zapowiedź trzecia) oraz Kacper Jakub Skoczylas z Siedlisk i Sylwia Paulina Ziobro z Lutczy (zapowiedź druga).

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę prosimy do sprzątania: Beata Witek, Zofia Rumak, Elżbieta Baran, Małgorzata Szela, Stanisława Baran, Małgorzata Szczypek, Renata Mucha, Jan Baran, Teresa Tondera i Wojciech Tatara. Prosimy o wyplewienie kostki dookoła kościoła.

7. Sołtys miejscowości Siedliska informuje, że drugą ratę podatku będzie przyjmował w miejscowym Domu Kultury w dniach 13-15 maja (środa-piątek), od godz. 9 do 12 i od 17 do 19. Do biura wchodzimy w maseczkach a w razie kolejki w poczekalni zachowujemy bezpieczną odległość.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu