Niedziela Zmartwychwstania, 17. 04. 2022 r.

1. Dziś Msze św. o godz. 630 i 1030. Nie ma Mszy św. popołudniowej.

2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego i Wielkanocy. Serdeczne Bóg zapłać paniom i panom, którzy przygotowali Ciemnicę i Boży Grób. Bóg zapłać za troskę o szaty liturgiczne i bieliznę ołtarzową.  Strażakom dziękuję za zaangażowanie w Liturgię Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania. Dziękuję Panu Kościelnemu, który z troską czuwał nad wszystkim, panu organiście oraz scholi za śpiew, Służbie Liturgicznej Ołtarza, szafarzom za posługę. Wszystkim, którzy włączyli się liturgię tych dni, w takim zakresie w jakim było to możliwe, wielkie Bóg zapłać! 

Wszystkim Wam drodzy parafianie dziękuję za obecność na prywatnej adoracji i łączność przez te ostatnie dni, za atmosferę głębokiej modlitwy, która wypływa z wiary w tajemnice naszego zbawienia. 

Życzę Wam drodzy parafianie, waszym rodzinom, gościom, jak również wszystkim chorym i cierpiącym, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzał swoimi łaskami w tym trudnym dla nas i całego świata czasie.

3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. o 730 i 1030. Nie będzie Mszy św. o 1500

4. Przez kolejne dni obchodzimy oktawę Wielkanocy (przez osiem dni obchodzimy tą centralą Uroczystość w roku liturgicznym). Zachęcam do jej przeżywania przez uczestnictwo w Eucharystii.

5. We wtorek przed Mszą św. Różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

6. Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Przynieśmy w przyszłą niedzielę jałmużnę postną, którą zbieraliśmy do skarbonek by wesprzeć leczenie dzieci i osób starszych, złóżmy je przed ołtarzem. Składka będzie na inwestycje parafialne.

7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Wojciech Skowron z Bobrowej i Urszula Kowalska z Siedlisk (zapowiedź druga).

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Barbara Wojton, Elżbieta Siuta, Dawid Solecki, Anna Warchoł, Michał Wyska, Jan Król, Genowefa Guzek.


Do użytku wewnętrznego

Close Menu