XXVI Niedziela zwykła 27. 09. 2020 r.

1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie Św. Wacława, we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, w środę wspomnienie Św. Hieronima, w czwartek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek wspomnienie Aniołów Stróżów.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i ich rodziców.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. W  środę po nabożeństwie spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.

5. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego.  Od czwartku Msza św. w ciągu tygodnia będzie o godz. 1700 a po niej nabożeństwo różańcowe. W niedziele różaniec będzie po Mszy św. o godz. 1500. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę o podjęcie modlitwy różańcowej przez róże i grupy parafialne. Dla dzieci przewidziane są wyklejanki i drobne upominki.

6. W I czwartek po Mszy św. i różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W I piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

8. W sobotę odwiedzę chorych  z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy nasze i grzechy świata.

9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5300 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, zarówno tym składającym ofiary w kościele jak i wpłacającym na konto parafialne.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Anna Czopik, Anna Pitera, Maria Solecka, Edward Solecki, Stanisław Kowalski, Zofia Tondera, Agata Tondera. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przyozdobienia kościoła.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu