XIII Niedziela zwykła, 26. 06. 2022 r.

1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

W związku ze zbliżającą się uroczystością ku czci bł. Józefa w poniedziałek odbędzie się sprzątanie otoczenia kościoła. Zapraszam na 18 wszystkie osoby chcące pomóc w uporządkowaniu obejścia i wyplewieniu kostki dookoła kościoła. 

2. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza. Przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.

3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską). 

4. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5. W czwartek nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W pierwszą sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Maryi Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

8. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800

9. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. Jeżeli będzie odpowiednia pogoda po Mszy św. odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

Nie będzie organizowany piknik, ale będą przygotowane w bibliotece napoje i ciasto dla pielgrzymów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie. 

10. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4660 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Zbigniew Czopik, Andrzej Piecuch, Janina Czopik, Helena Micał, Bogumiła Barlik, Elżbieta Baran i Adam Micał. 

Do użytku wewnętrznego

Close Menu