XXIII Niedziela zwykła 6. 09. 2020 r.

1. Rozpoczęliśmy renowacje Misji św., które będą trwały do wtorku. Bożej opiece polecamy ks. Franciszka i cała naszą parafię prosząc o otwartość serca i owocność tego świętego czasu dla nas wszystkich.

Dzisiaj na każdej Mszy św. nauka misyjna. W poniedziałek Msza św. o godz. 1800 połączona z nauką misyjną, a po Mszy św. spotkanie misyjne dla wszystkich, z możliwością zadawania pytań ks. misjonarzowi. We wtorek Msza św. z nauką misyjną na zakończenie renowacji o godz. 1800.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: we wtorek Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej),  w sobotę wspomnienie NMP Rzeszowskiej .

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego i innych nasion.

4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek w naszej parafii wypada doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu włączona w program adoracji parafialnych w  naszej diecezji. Adoracja rozpocznie się na zakończenie Mszy św., będzie trwała do godziny 2100 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do czuwania indywidualnego czy też wspólnotowego.

Na Mszy św. w czwartek rozpoczniemy nowy rok formacyjny grup parafialnych. Zapraszam wszystkich chcących się bardziej zaangażować w życie parafialne.

6. W piątek i sobotę będziemy przeżywać peregrynację obrazu MB Robotników Solidarności i relikwii bł. Jerzego Popiełuszki. Rozpoczęcie w piątek Mszą św. o godz. 1800.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Barbara Kogut, Alfreda Lasota,  Andrzeja Borowiec, Jan Warzybok, Władysława Adamczyk i Anna Gugała.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu