XVIII Niedziela zwykła, 1. 08. 2021 r.

1. W miesiącu sierpniu podejmujmy świadectwo abstynencji. Na ołtarzu Matki Bożej jest wystawiona księga trzeźwości dla tych, którzy chcieliby dokonać w niej wpisu swojej abstynencji. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w powodziach i nawałnicach.

2. Przypominam, że do końca miesiąca nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 1500.

3. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya , w piątek święto Przemienienia Pańskiego.

4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

5. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

6. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.

7. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do NSPJ.

9. W piątek m.in. na terenie Siedlisk będzie odbywał się 30 Rajd Rzeszowski. Z tej racji będzie zamknięta droga prowadząca od Przylasku w stronę kościoła w Lubeni, w godz. 6.45 – 14.30.

10. W sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające.

11. W ostatnią niedzielę zebrano na środki transportu dla misjonarzy 1172 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

12. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Paweł Karol Szczupiel z Siedlisk i Karolina Purpura z Siedlisk (zapowiedź trzecia).

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Irena Kotula, Elżbieta Winiarska, Jerzy Myrda, Lesława Myrda, Kazimierz Baran, Zofia Wojewódka i Iwona Świerad.

Do użytku wewnętrznego

Close Menu